Znak jakości Doceń Polskie dla gołąbków i klusek

Start/Znak jakości Doceń Polskie dla gołąbków i klusek

Znak jakości Doceń Polskie dla gołąbków i klusek

30 października 2019

30 października 2019 roku ETC Polskie Specjały Sp. z o. o. zdobyło wyróżnienie – Znak jakości produktu „Doceń polskie” a także tytuł TOP PRODUKT przypadł dwóm propozycjom z oferty tego producenta.

Prestiżowe laury przyznane zostały w trakcie XXXIV certyfikacji żywności, która odbyła się 30 października br. w Sosnowcu. Organizowane przez Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” atestacje żywności odbywają się cztery razy w roku. Honorowy patronat nad oceną żywności sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Za nami czwarta ocena żywności organizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Wydarzenie miało miejsce 30 października br. w Sosnowcu. Obradom grona specjalistów przewodniczy Mistrz Kuchni, Mirek Drewniak. Poza nim, w jury zasiadają osoby zawodowo związane z branżą spożywczą.

W trakcie ostatniej w tym roku certyfikacji żywności Loża Ekspertów przyjrzała się 153 produktom z oferty 68 firm z całego kraju.

Jednym z laureatów audytu jest ETC Polskie Specjały Sp. z o.o. z Ostródy. Certyfikatem jakości produktu „Doceń polskie” nagrodzono gołąbki w sosie pomidorowym oraz kluski ziemniaczane. Co ważne, propozycje otrzymały także tytuły TOP PRODUKT. Miano to jest zarezerwowane dla artykułów z maksymalną liczbą punktów (samymi „10”) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.

Warunkiem uzyskania godła jest zdobycie minimum 7,5 pkt. Każdy artykuł jest sprawdzany indywidualnie przez wszystkich członków Loży Ekspertów. Znak programu podkreśla nie tylko polskie pochodzenie żywności, ale oznacza przy tym, że sygnowane nim wyroby zostały pozytywnie ocenione przez specjalistów z branży spożywczej.

Warto podkreślić, że wspomniane specjały tego producenta zostały nagrodzone po raz kolejny. Godła promocyjne są przyznawane na 24 miesiące. Po tym czasie producent może zgłosić nagrodzony artykuł do kolejnej oceny, jeśli powtórnie otrzyma on określoną regulaminem liczbę punktów, wytwórca przez kolejne 2 lata może posługiwać się znakiem jakości „Doceń polskie”.

Udostępnij

Pozostałe

Poznaj nas

O firmie

Zakład prodyjcyjny firmy ETC - Polskie Specjały mieści się w Ostródzie. Nieprzypadkowo swoje korzenie ma właśnie tutaj - to piękny, ekologiczny i czysty region Warmii i Mazur.
Nasza firma kultywuje jego wartości, a za priorytet stawia dostosowanie jakości produktów do oczekiwań i potrzeb klientów.

Nasze produkty

Oferta