Zmiana wizerunku marki na Polskie Specjały

Start/Zmiana wizerunku marki na Polskie Specjały

Zmiana wizerunku marki na Polskie Specjały

15 czerwca 2019

W czerwcu 2019 roku została podjęta decyzja o zmianie dotychczasowej nazwy marki z “Delikates” na “Polskie Specjały”. Zmiana ta wiązała się oczywiście z korektą wizerunku marki, który przy okazji wymagał odświeżenia oraz dostosowania do panujących obecnie trendów.

Za naszą kompletną identyfikację wizualną jest odpowiedzialna lokalna firma Future Form Creative Studio (www.futureform.pl), która zajęła się obsługą graficzną naszej firmy.

Zaczęliśmy od logo oczywiście, które nawiązuje do wieloletniej tradycji marki i dodatkowo zostało uproszczone. W następnej kolejności zajęliśmy się wizerunkiem w sieci gdzie wynajęte studio projektowe zaprojektowało i wdrożyło nową stronę internetową dostosowaną do nowoczesnych standardów.

Kolejne projekty są w trakcie tworzenia, o czym będziemy na bieżąco informować.

Udostępnij

Pozostałe

Poznaj nas

O firmie

Zakład prodyjcyjny firmy ETC - Polskie Specjały mieści się w Ostródzie. Nieprzypadkowo swoje korzenie ma właśnie tutaj - to piękny, ekologiczny i czysty region Warmii i Mazur.
Nasza firma kultywuje jego wartości, a za priorytet stawia dostosowanie jakości produktów do oczekiwań i potrzeb klientów.

Nasze produkty

Oferta