O firmie

Start/O firmie

Polskie Specjały

O firmie:

Zakład prodyjcyjny firmy ETC - Polskie Specjały mieści się w Ostródzie. Nieprzypadkowo swoje korzenie ma właśnie tutaj - to piękny, ekologiczny i czysty region Warmii i Mazur. Nasza firma kultywuje jego wartości, a za priorytet stawia dostosowanie jakości produktów do oczekiwań i potrzeb klientów.

Firma swoje pierwsze kroki stawiała w 1991 roku, kiedy to znana była wszystkim pod nazwą „Delikates”. W roku 2019 odświeżyliśmy wizerunek marki dostosowując go do nowoczesnych standardów przy jednoczesnym zachowaniu dorobku historycznego i zdobytej rozpoznawalności. Zmieniła się również nazwa na „ETC Polskie Specjały”, która mamy nadzieję zostanie mile przyjęta jako naturalną ewolucję firmy.

Produkty:

Swoje wyroby sprzedajemy w każdym zakąsu Polski. Kluczem do sukcesu i osiągniętych smaków jest połączenie najnowocześniejszych technologii z wykorzystaniem starannie dobranych składników.

Jakość:

Misją firmy jest stałe dążenie do jak najwyższej jakości produktów w związku z tym oprócz systemu HACCP wdrożyliśmy międzynarodowe standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności dostarczanej do sieci handlowych. Możemy poszczycić się posiadaniem certyfikatu IFS.

Na jakość naszej marki składają się przede wszystkim tradycyjne polskie przepisy, najwyższej jakości surowce oraz technologie produkcji.

Z małej firmy dystrybucyjnej rozwinął się jeden z naprężniej działających zakładów produkcyjnych w rejonie z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Firma w liczbach

0
osób
zatrudnionych w naszej firmie
0
ton
produktów opuszcza dziennie naszą fabrykę
0
lat
zdobytego doświadczenia i tradycji marki na rynku
0
h
potrzebujemy na dostarczenie świeżych produktów

Współpracujemy

Dzięki nowoczesnemu taborowi nasze wyroby docierają do sklepów i hurtowni na terenie całego kraju w ciągu zaledwie 24h od momentu wyprodukowania. Współpracujemy z największymi odbiorcami w Polsce m.in. Carrefour, Makro, Intermarche, Leclerc.

Zdobyte certyfikaty

Udostępnij

Facebook
Twitter
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram

Nasze produkty

Oferta