O firmie

Start/O firmie

Polskie Specjały

O firmie:

Zakład prodyjcyjny firmy ETC - Polskie Specjały mieści się w Ostródzie. Nieprzypadkowo swoje korzenie ma właśnie tutaj - to piękny, ekologiczny i czysty region Warmii i Mazur. Nasza firma kultywuje jego wartości, a za priorytet stawia dostosowanie jakości produktów do oczekiwań i potrzeb klientów.

Firma swoje pierwsze kroki stawiała w 1991 roku, kiedy to znana była wszystkim pod nazwą „Delikates”. W roku 2019 odświeżyliśmy wizerunek marki dostosowując go do nowoczesnych standardów przy jednoczesnym zachowaniu dorobku historycznego i zdobytej rozpoznawalności. Zmieniła się również nazwa na „ETC Polskie Specjały”, która mamy nadzieję zostanie mile przyjęta jako naturalną ewolucję firmy.

Produkty:

Swoje wyroby sprzedajemy w każdym zakąsu Polski. Kluczem do sukcesu i osiągniętych smaków jest połączenie najnowocześniejszych technologii z wykorzystaniem starannie dobranych składników.

Jakość:

Misją firmy jest stałe dążenie do jak najwyższej jakości produktów w związku z tym oprócz systemu HACCP wdrożyliśmy międzynarodowe standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności dostarczanej do sieci handlowych. Pracujemy zgodnie z wymaganiami standardu IFS.

Na jakość naszej marki składają się przede wszystkim tradycyjne polskie przepisy, najwyższej jakości surowce oraz technologie produkcji.

Z małej firmy dystrybucyjnej rozwinął się jeden z naprężniej działających zakładów produkcyjnych w rejonie z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Firma w liczbach

0
osób
zatrudnionych w naszej firmie
0
ton
produktów opuszcza dziennie naszą fabrykę
0
lat
zdobytego doświadczenia i tradycji marki na rynku
0
h
potrzebujemy na dostarczenie świeżych produktów

Współpracujemy

Dzięki nowoczesnemu taborowi nasze wyroby docierają do sklepów i hurtowni na terenie całego kraju w ciągu zaledwie 24h od momentu wyprodukowania. Współpracujemy z największymi odbiorcami w Polsce m.in. Carrefour, Makro, Intermarche, Leclerc.

Zdobyte certyfikaty

Udostępnij

Nasze produkty

Oferta